O firmie

INNOWACYJNE SYSTEMY ARCHITEKTURY ŚWIETLNEJ DO KOPERT BUDOWLANYCH
Danpal® tworzy wyjątkowe przepuszczające światło systemy architektoniczne zapewniające optymalny komfort słoneczny i cieplny

Od ponad 50 lat nasze najnowocześniejsze systemy pomagają architektom przekształcać światło (zarówno naturalne, jak i sztuczne) w potężne i wszechstronne narzędzie do tworzenia projektów architektonicznych o promieniu wewnętrznym i zewnętrznym.

Nasza wizja kieruje wszystkim, co robimy. Naszym celem jest stać się wiodącym producentem i dystrybutorem innowacyjnych i kompletnych systemów architektury lekkiej dla przegród zewnętrznych.

Unikalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania oświetlenia dziennego firmy Danpal zapewniają architektom nieograniczone źródło kreatywnych możliwości i najwyższe standardy jakości. Nasze rozwiązania spełniają najwyższe wymagania pod względem wzornictwa, komfortu, inżynierii i estetyki, a także efektywności energetycznej, pomagając chronić zasoby naturalne na świecie.

Idealny do fasad, okładzin, pokryć dachowych, świetlików i zacieniania, Danpal ® ułatwia projektowanie naturalnego środowiska dziennego. Oferujemy klientom kompletny system najwyższej jakości i niestandardowe rozwiązania, które można dostarczyć w postaci gotowej do instalacji.

Danpal ® to globalna firma działająca na pięciu kontynentach poprzez globalną dystrybucję i działalność oraz sześć regionalnych filii.

Danpal Map

Dlaczego warto wybrać Danpal?