FASADA

Półprzezroczyste systemy Danpal umożliwiają prosty, szybki i skuteczny montaż fasad. Jesteśmy uważani za światowych liderów w tej dziedzinie.

CONTROLITE® Inteligentny system naturalnego oświetlenia dziennego

Inteligentny system naturalnego oświetlenia dziennego
Posiada półprzezroczysty panel poliwęglanowy ze zintegrowanymi, obrotowymi żaluzjami, które dostosowują swoją pozycję w ciągu dnia, aby zoptymalizować poziom przepuszczania światła dziennego.

Ten zaawansowany system umożliwia pełną kontrolę pożądanego natężenia światła w pomieszczeniu – o każdej porze dnia i o każdej porze roku.

Danpatherm

Unikalny, montowany fabrycznie system budowlany zaprojektowany w celu osiągnięcia wysokiej wydajności cieplnej i dobrej przepuszczalności światła z doskonałymi możliwościami łączenia. Danpatherm® jest szybki i łatwy w instalacji. Po zintegrowaniu z kompletnym systemem oświetlenia LED tworzy przezierną ścianę w ciągu dnia i light box w nocy.

DANPAL® Pojedyncze przeszklone fasady półprzezroczyste systems

Pojedyncze fasady Danpal® to półprzezroczyste systemy suchego oszklenia dostępne w różnych konfiguracjach dla różnych typów konstrukcji. Są lekkie i zapewniają doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Wykorzystując materiały o doskonałej elastyczności, przezroczystości i jakościach tonalnych w porównaniu ze szkłem, Danpal® zapewnia idealną równowagę dynamiki światła i ciepła dla każdej fasady.
Duża różnorodność kolorów, wykończeń i efektów specjalnych zapewnia olśniewającą gamę kreatywnych opcji